ANGLIČTINA

Alena Juřicová

- lektorka AJ - držitelka CPE - úroveň C2
- během 6letého pracovního a studijního pobytu ve Velké Británii složila certifikáty FCE, CAE a CPE a vystudovala VŠ v oboru Business Management and Organisations, BA (Hons.)
- angličtinu poté nadále používala v mezinárodních firmách v ČR, kde pracovala v oblasti marketingu
- praxe s výukou 4 roky
 

Mgr. Jana Otoupalíková

- lektorka AJ
- Jana pochází z Brna a vystudovala Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity
- je držitelkou certifikátu FCE a absolvovala několik pracovních stáží v anglicky mluvících zemích
- v současnosti pracuje ve Středoevropském technologickém institutu Masarykovy univerzity (CEITEC MU) na pozici PR a marketingové specialistky a je dennodenně v kontaktu se zahraničními vědci
- ve volném čase ráda tančí, čte, jezdí na kole, cestuje, hraje únikové i deskové hry a organizuje různé akce jako čtenářský festival či svatby

 

Jana Mihai

- lektorka AJ 


Natalia Polaková

- lektorka AJ 


Tereza Bálková
- lektorka AJ 
 

Monika Grabovská

- lektorka AJ 


Monika Černeková

- lektorka AJ 
 

Klára Kapustová

- lektorka AJ 
 
 

GYMNASTIKA

Anna Golubeva

- lektorka tance - u nás kroužek Přípravka gymnastiky a tance
Vzdělání
- student Janáčkovy akademie muzických umění - vychovatelka dětí předškolního věku a učitelka tělesné výchovy - magisterský studijní program                                     
- taneční uměni, taneční pedagogika, trenérka, akreditovaný kurz instruktor aerobiku
Reference: pedagožka-choreografka, osobní a kondiční trenérka, trenérka fitness a step tým aerobik a instruktor fitness, rychlých a pomalých forem cvičěni, kompenzační a balanční cvičení, taneční cvičení, funkcional training, port de bras, partner stretch, symetrická choreografie, step and pump, slow toning atd.
Zájmy: balet, divadlo, cestování.
Motto: Jste-li talentovaní, Váše výsledky pracovitostí zlepšíme, jste-li bez talentu, Vaše výsledky pracovitostí opravíme.
 

Petra Hedbávná

 
Petře je 22 let. Studovala na Gymnáziu Ludvíka Daňka a součastně studuje na Fsps. Celý život se věnuje sportovní gymnastice a teamgymu a je v reprezentaci. Pracuje v oddíle Sokol Brno l v rámci sportovní gymnastiky a projektu Movement Education. Baví ji práce s dětmi a komunikace s lidmi. Ráda předává informace ostatním a dělá jí radost, když může někomu pomoct a poradit.
 
 

Michal Pryymachuk

Michal je absolvent Bezpečnostně právní akademie v Brně. Trénuje MMA, karate, judo, zápas, box, gymnastiku, silový a kruhový trénink, vyrýsování a zpevnění postavy, nabrání svalové hmoty, kettlebell.